Durana | Arc Edition
Mocheta fir taiat (cut pile), clasa de lux 5***** (LC5 Luxury Class) destinata spatiilor din institutii cu necesitati de reprezentare la nivel inalt
Description
Mocheta fir taiat (cut pile), clasa de lux 5***** (LC5 Luxury Class) destinata spatiilor din institutii cu necesitati de reprezentare la nivel inalt, atat ca imagine cat si confort, rezistenta la trafic. Institutii publice guvernamentale, teatre si institutii de cultura, sali de conferinta clasa A, alte spatii in care aspectul, confortul si calitatea sunt primordiale.

Clasa de trafic 33 intens-extrem, greutatea firelor 1.200 gr/mp, densitate mare 274.400 noduri/mp.
Asiguram montaj profesional pentru mocheta si accesoriile necesare (plinte, praguri de trecere, stergatoare profesionale, s.a). Achizitia mochetei si serviciilor de montaj se poate face prin intermediul SEAP.
Additional information
| Culoare | Durana 017, Durana 027, Durana 034, Durana 035, Durana 036, Durana 043, Durana 047, Durana 053, Durana 072, Durana 090, Durana 091, Durana 093, Durana 096, Durana 10, Durana 23, Durana 39, Durana 48, Durana 49, Durana 54, Durana 74, Durana 78, Durana 95, Durana 97, Durana 98 |
|---|---|
| Absorbtie fonica (db) | 26 dB |
| Aspect fir | frise |
| Clasa confort | LC5***** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitie fir | 100% PA6 Imprel |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 1.200 gr/mp |
| Greutatea totala | 2.126 gr/mp |
| Grosime totala | 8,6 mm |
| Inaltimea firelor | 6,5 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 274.700 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | AB |
| Tip de trafic | intens-extrem |














Recenzii
Nu există recenzii încă.