Description
Mocheta modulara, format dale 50 x 50 cm, cu o structura duala a culorilor – fond si contrast – inversate.
Fabricata in Marea Britanie, clasificare BREEAM A+ si Leead v4.
Clasa 33 = mocheta trafic intens – extrem !
Additional information
| Culoare | 19501 up pink, 19502 up red, 19503 up dark grey, 19504 up tomato, 19505 up mocha, 19506 up turquoise, 19507 up blue, 19508 up purple, 19509 up emerald, 19510 up light grey, 19511 up yellow, 19512 up olive, 19901 down pink, 19902 down red, 19903 down dark grey, 19904 down tomato, 19905 down mocha, 19906 down turqouise, 19907 down blue, 19908 down purple, 19909 down emerald, 19910 down light grey, 19911 down yellow, 19912 down olive |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA solution dyed |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Forma de livrare | dale |
| Greutatea firelor | 580 gr/ mp |
| Greutatea totala | 4330 gr/mp |
| Grosimea totala | 6,5 mm |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Numar noduri / mp | 176850 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Accummen 75% reciclat |
| Tip de trafic | Trafic extrem |







Recenzii
Nu există recenzii încă.