Taralay Premium Poesy CPT | CFT
Pardoseala vinilica, eterogena Gerflor, format rola, strat uzura > 1 mm, dedicata traficului intens-extrem in spitale, scoli, spatii comerciale, spatii publice – multispecificatie. Denumiri uzuale ale produsului: covor PVC, sol PVC, covor vinilic, linoleum.
Description
Pardoseala vinilica, eterogena – covor PVC, strat uzura > 1 mm, 100% pur vinil – fara filer sau material de umplere. Design exotic, pastelat, culori vii, puternice, o pardoseala cu …personalitate – gama Premium.

Domenii de utilizare – multispecificatie: spitale, invatamant, spatii comerciale, rezidentiale, birouri, hospitality. Raport foarte bun pret-calitate!
Additional information
| Culoare | 2747 BALLADE, 2748 REFRAIN, 2749 LYRIQUE, 2750 ELLIPSE, 2751 SLAM, 2752 LITOTE, 7109 IDYLLE, 8621 ODE, 8626 RIME, 8627 ALLEGORIE |
|---|---|
| Grupa de uzura | Group T |
| Amprentare reziduala | 0,02, 0,06 mm |
| Calitatea aerului TVOC (ᄉg/ mᄈ) | < 10 ᄉg/ mᄈ |
| calitatea-aerului-tvoc-g-m | 0 |
| Clasa trafic | 34-43 |
| Format | Rolls |
| Greutate | 2580, 3260 gr/mp |
| actiune-antibacteriala-e-coli-s-aureus-mrsa | 0 |
| Grosime strat de uzura | 1.02 |
| Izolare fonica | 16 dB *, 8 |
| Grosime totala | 2 mm, 3 mm* |
| Latime rola | 2 m |
| Lungime rola | 20, 25 m |
| Rezistenta agenti chimici | excelenta |
| Rezistenta electrica | <2 kV |
| Rezistenta la alunecare | R10 |
| Rezistenta la foc | Bfl, Cfl |
| Stabilitate dimensionala | < 2 mmᄈ |
| Taria culorii | ≥ 6 |
| tratament-antibacterian-si-fungic | 0 |
| Tratamentul suprafetei | Evercareᆴ |










Recenzii
Nu există recenzii încă.