Description
Antiderapanta R10, aspect linistitor, siguranta la pasire, o pardoseala potrivita pentru holuri in spitale, camine de batrani, scoli si licee.
Additional information
| Culoare | 7386 Savanna, 7438 Baleine, 7504 Pastel Green, 7618 Edelweiss, 7767 Dove Grey, 7773 Storm |
|---|---|
| Grupa de uzura | grup T |
| Amprentare reziduala | < 0,10 |
| Clasa de trafic | 34-43 |
| Format | Role |
| Greutate (gr/mp) | 2.600 gr/mp |
| Grosime strat uzura | 0,91 mm |
| Grosime totala | 2 mm |
| Absorbtie fonica (db) | 4 dB |
| Retentia culorilor | > 6 |
| Latime rola | 2 |
| Rezistenta electrica | <2 kV |
| Rezistenta la agenti chimici | buna |
| Rezistenta la alunecare | R10 |
| Rezistenta la foc | Bfl-S1 |
| Rezistenta la uzura | < 2 mmc |
| Stabilitate dimensionala | < 0,40 |
| tratament-antibacterian-si-fungicid | 0 |
| Tratament de suprafata | Sparclean® |












Recenzii
Nu există recenzii încă.