Description
Classique Wilton este o colectie din portofoliul Balta de mochete tesute care se impune prin paleta de culori in nuante naturale. Este o mocheta care se recomanda a fi montata cu un underlay, care permite o intretinere si curatare usoara si care se poate instala si pe trepte/ scari. Poate fi montata si acolo unde exista incalzire prin pardoseala.
Colectii: 4104 Petite Square
4106 Pindot
4107 Cumulus
4108 Lotus Flower
4109 Stratford Panel
Additional information
| Culoare | 4108 – 620 Honey, 4108 – 640 Straw, 4108 – 810 Mocha, 4108 – 820 Cocoa, 4109 – 610 Pearl, 4109 – 820 Cocoa |
|---|---|
| absorbtia-zgomotului-la-impact-en-iso-717-2 | 26 |
| Aspect fire | fir taiat |
| Clasa de confort | 4**** |
| Clasa de trafic | 31 |
| Compozitia firelor | 100% PP Stainsafe |
| Cu underlay si grippere | da |
| Greutatea firelor | 1.650 gr/mp |
| Greutatea totala | 2.440 gr/mp |
| Grosimea totala | 10 mm |
| Inaltimea firelor | 7.5 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 306.000 noduri/mp |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | Trafic moderat |
| Tip suport | mocheta tesuta |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.