Maestro AB | Arc Edition
Mocheta fir buclat, clasa de trafic 33 – irafic intens – extrem, 100% PA, o mocheta clasica pentru birouri si spatii intens circulate.
Description
Mocheta fir buclat, clasa de trafic 33 – trafic intens – extrem, 100% PA, o mocheta clasica pentru birouri si spatii intens circulate.

Asiguram, cu personalul calificat Sonerg (suntem membri Contract Flooring Association CFA – Marea Britanie) operatiunile de decopertare pardoseli vechi, reparatii sau slefuire strat suport – pregatirea suprafetelor pentru montaj, livrarea mochetei si accesoriilor, montajul acestora si garantie pentru mocheta – din partea producatorului Balta Industry, Belgia si din partea Sonerg Montaj pentru serviciile de montaj.
Pentru Institutiile Publice, achizitia materialelor si | sau a serviciilor de montaj se poate face si prin intermediul SEAP.
Additional information
| Culoare | Maestro 127, Maestro 137, Maestro 149, Maestro 16, Maestro 195, Maestro 197, Maestro 33, Maestro 34, Maestro 43, Maestro 65, Maestro 78, Maestro 90, Maestro 99 |
|---|---|
| Absorbtie fonica (db) | 22 dB |
| Aspect fir | fir buclat |
| Clasa confort | 1* |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitie fir | 100% PA |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 460 gr/mp |
| Greutatea totala | 1.500 gr/mp |
| Grosime totala | 4 mm |
| Inaltimea firelor | 2 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 205.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | AB |
| Tip de trafic | extrem |












Recenzii
Nu există recenzii încă.