Description
Colectia Arcade, a producatorului olandez Desso, este o colectie de lux, care oferta in acelasi timp durabilitate, calitate si comfort, cu toate avantajele mochetei in format dale. Este oferita intr-o paleta de culori cu stil potrivita atat pentru amenajari clasice, cat si moderne.
Additional information
| Culoare | 1710, 2014, 2017, 2051, 2121, 2128, 2922, 2931, 3901, 6102, 8222, 8802, 8811, 9013, 9022, 9092, 9095, 9107, 9111, 9501, 9502, 9517, 9531, 9533 |
|---|---|
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | ***** |
| Clasa de trafic | 32 – commercial |
| Compozitia firelor | BCF PA 6 |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Forma de livrare | dale |
| Greutatea firelor | 1380 g/mp |
| Greutatea totala | 5600 g/mp |
| Grosimea totala | 10.5 mm |
| Inaltimea firelor | 6.6 mm |
| Numar noduri / mp | 113 000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | bitum Polyver -Polyscan |
| Tip de trafic | general |







Recenzii
Nu există recenzii încă.