Description
Colectia Essence Maze, a producatorului olandez Desso este o continuare a colectiei Essence, insa cu o paleta mai variata de culori si un design care se impune, prin eleganta, stil si adaptabilitate. Combinatia de culori creaza un efect extraordinar in spatiu, dalele fiind o solutie recomandata pentru facilitatea inlocuirii partiale sau totale.
Additional information
| Culoare | 2921, 2924, 4301, 7074, 8501, 9111, 9920, 9990 |
|---|---|
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de trafic | 33 Commercial -heavy use |
| Compozitia firelor | BCF PA 6 |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Forma de livrare | dale |
| Greutatea firelor | 390 g /mp |
| Greutatea totala | 580 g/mp |
| Grosimea totala | 5.8 mm |
| Inaltimea firelor | 3 mm |
| Numar noduri / mp | 1580 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | poliester si bitum modificat |
| Tip de trafic | extrem |










Recenzii
Nu există recenzii încă.