Novastripe | Arc Edition
Mocheta fir buclat, structurata, model repetativ linear, format rola, clasa de trafic 32 moderat intens, 100% PA Imprel, pentru birouri, spatii publice, industria hoteliera.
Description
Mocheta fir buclat, structurata, melanj de culori repetativ, linear pentru o arhitectura de interior ce diferentiaza ambientul. Clasa de trafic moderat-intens, clasa 32, fire 100% poliamida PA, 660 gr/mp greutatea firelor si 224.500 noduri/mp densitate.

Asiguram atat livrarea mochetei si accesoriilor necesare (plinte, praguri, adeziv, si alte elemente de finisaj) precum si serviciile de montaj sau pregatire a stratului suport (decopertare, indepartare adeziv, reparatii, turnare sapa autonivelanta, montajul propriuzis al mochetei si accesoriilor).
Solicitati colegilor de la vanzari sau montaj o oferta dedicata pentru proiectul dvs.
Additional information
| Culoare | Novastripe 15, Novastripe 17, Novastripe 33, Novastripe 40, Novastripe 73, Novastripe 75, Novastripe 76, Novastripe 79, Novastripe 93, Novastripe 95, Novastripe 97, Novastripe 98 |
|---|---|
| Absorbtie fonica (db) | 22 dB |
| Aspect fir | fir buclat |
| Clasa confort | Luxury Class LC1 |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitie fir | 100% PA |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 660 gr/mp |
| Greutatea totala | 1.880 gr/mp |
| Grosime totala | 5 mm |
| Inaltimea firelor | 3 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 224.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | AB |
| Tip de trafic | moderat-intens |














Recenzii
Nu există recenzii încă.