Prominent Design * 240 mp | Arc Edition
Colectie de 5 design-uri speciale, mochete clasa de trafic 33 intens – extrem, pentru amenajari hoteluri si restaurante, cazinouri, saloane evenimente, ballrom-uri, alte spatii publice sau de birouri.
Description
5 modele clasa de trafic 33 intens – extrem, destinate spatiilor publice unde durabilitatea si rezistenta la solicitari extreme precum si design-ul sunt prioritare. Comanda minima 240 mp.
Luxury Class LC4**** solutie pentru cele mai exigente amenajari din punct de vedere al confortului si luxului ambiental.

Recomandarile noastre: hoteluri si restaurante (atat in camere cat si in spatiile comune), saloane de evenimente, ball-room, sali de conferinta, birouri, alte spatii publice.

Additional information
| Culoare | Deauville 16, Deauville 24, Deauville 44, Deauville 45, Deauville 47, Deauville 49, Deauville 72, Deauville 79, Deauville 93, La Baule 16, La Baule 43, La Baule 72, La Baule 79, La Baule 94, Le Touquet 11, Le Touquet 24, Le Touquet 39, Le Touquet 72, Le Touquet 93, Le Touquet 95, Perros 16, Perros 24, Perros 39, Perros 49, Perros 72, Perros 95, Perros 97, Quiberon 11, Quiberon 16, Quiberon 24, Quiberon 39, Quiberon 47, Quiberon 49, Quiberon 72, Quiberon 98 |
|---|---|
| Greutate totala | 2.095 gr/mp |
| Aspect fir | saxony |
| Clasa de confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 26 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 1.150 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 5 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 209.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | intens-extrem |
| Tip suport | AB |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.