Description
Exclusivo WFB – SATINO este o colectie aparte, cu stralucire de matase, imbinand stilurile clasic si modern. Rezistenta in timp este data de compozitia firului poliamida IMPREL. Un produs in tendinte, care face orice pardoseala speciala.

Additional information
| Culoare | Excclusivo 036, Exclusivo 011, Exclusivo 012, Exclusivo 018, Exclusivo 023, Exclusivo 029, Exclusivo 030, Exclusivo 033, Exclusivo 035, Exclusivo 039, Exclusivo 044, Exclusivo 049, Exclusivo 053, Exclusivo 054, Exclusivo 069, Exclusivo 078, Exclusivo 079, Exclusivo 093, Exclusivo 094, Exclusivo 095, Exclusivo 099 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 27 dB, Acustic Plus |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 4**** |
| Clasa de foc | Cfl-s1, only with full adhesion. |
| Clasa trafic | 22 – rezidential |
| Compozitia firelor | 100% polyamide IMPREL |
| Greutate fir | 1370 g/ sq.m |
| Greutatea totala | 2190 gr/ sq.m |
| Inaltime fir | 8 mm |
| Inaltime totala | 10 mm |
| Incalzirea prin pardoseala | suitable |
| Latime rola | 4 m |
| Montaj | release bond. |
| Numar de noduri | 187 000 |
| Serviciu de taiere | yes |
| Suport | Twinback |










Recenzii
Nu există recenzii încă.