Description
Magnum, o colectie noua marca SENSIT – Sparkling – Soft – Strong reprezinta o solutie perfecta pentru amenajarile rezidentiale fiind o mocheta care se impune prin paleta de culori, rezistenta, intretinere facila si raport extraordinar calitate-pret. Se poate instala peste sisteme de incalzire prin pardoseala.
Additional information
| Culoare | 130, 320, 415, 520, 600, 640 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 28 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 4**** |
| Compozitie fir | 100% PP Stansafe Sensit |
| Greutatea firului | 1500 gr/ mp |
| Greutatea totala | 2500 gr/ mp |
| Inaltimea firului | 11 mm |
| Inaltimea totala | 13 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri | 100 800 / mp |
| Serviciu de taiere | da |
| Strat suport | TwinBack |







Recenzii
Nu există recenzii încă.