Description
Euphoria este o colectie de lux a producatorului belgian Balta, care se impune prin eleganta, stil si o paleta de culori ofertanta. Se poate folosi pentru o pardosela prevazuta cu incalzire si este o colectie sub marca LEONIS = confortabil si durabil.

Additional information
| Culoare | Euphoria 130, Euphoria 330, Euphoria 350, Euphoria 500, Euphoria 600, Euphoria 640, Euphoria 650, Euphoria 780, Euphoria 900, Euphoria 920, Euphoria 930, Euphoria 940, Euphoria 980 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 27 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 4**** |
| Clasa de foc | Efl (EN 13501-1) |
| Clasa trafic | 22 |
| Compozitia firelor | 100% LEONIS PP |
| Greutate fir | 1350 gr/ mp |
| Greutatea totala | 2400 gr/ mp |
| Inaltime fir | 17 mm |
| Inaltime totala | 19 mm |
| Incalzire prin pardoseala | suitable: TOG 1.3 |
| Latime rola | 4 m & 5 m |
| Montaj | with adhesive |
| Numar de noduri | 58 800 / mp |
| Serviciu de taiere | da |
| Suport | Twinbackᆴ |







Recenzii
Nu există recenzii încă.