Description
O mocheta cu adevarat groasa, Grand Slam se remarca prin confortul deosebit pe care il ofera oricarei amenajari. Se poate monta peste pardoseli prevazute cu incalzire prin pardoseala.
** se poate livra, in limita stocului disponibil, numai codurile 180 (rosu). 680 (beige deschis), 825 (beige inchis) sau 880 (maro);
Additional information
| Culoare | 180, 680, 825, 880 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 30 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Compozitie fir | 100% PP Stainsafe |
| Greutatea firului | 2990 gr/ mp |
| Greutatea totala | 3955 gr/ mp |
| Inaltimea firului | 16.5 mm |
| Inaltimea totala | 19 mm |
| Latime rola | 4M |
| Numar de noduri | 147 000 / mp |
| Serviciu de taiere | nu |
| Strat suport | action back – AB |







Recenzii
Nu există recenzii încă.