Description
Hearbreaker este o aparitie speciala, o combinatie de fir lucios si mat, o mocheta inalta, confortabila, disponibila in culori speciale. Un spatiu amenajat cu aceasta mocheta este versatil, modern, creativ si stralucitor.
Se poate instala este sisteme de incalzire prin pardoseala.
Additional information
| Culoare | 185, 195, 600, 720, 780, 900, 940, 980 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 28 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 5***** |
| Compozitie fir | 70% PP Stainsafe – 30% PES |
| Greutatea firului | 1800 gr/ mp |
| Greutatea totala | 2900 gr/ mp |
| Inaltimea firului | 17 mm |
| Inaltimea totala | 20 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri | 45.150 / mp |
| Serviciu de taiere | da |
| Strat suport | Duotex |












Recenzii
Nu există recenzii încă.