Description
Somerset, o colectie recomandata pentru amenajarile rezidentiale, diponibila intr-o paleta de culori variata. Idealala pentru dormitoare, camere de zi sau camere copii. Se poate instala peste pardoseli prevazute cu sistem de incalzire.
Additional information
| Culoare | 420, 510, 600, 630, 670, 680, 785, 825, 880, 950, 990 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 28 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 5***** |
| Compozitie fir | 100% PP Stainsafe |
| Greutatea firului | 1700 gr/ mp |
| Greutatea totala | 2300 gr/ mp |
| Inaltimea firului | 12.50 mm |
| Inaltimea totala | 15 mm |
| Latime rola | 400 cm |
| Numar de noduri | 88570 / mp |
| Serviciu de taiere | da |
| Strat suport | action back – AB |










Recenzii
Nu există recenzii încă.