Description
Colectia Timeless & Timeless Stripes a producatorului belgian Balta aduce in prim plan eleganta unei amenajari, impune un stil si creaza ambientul pe care fiecare dintre noi il doreste acasa. Paleta de culori este variata si optiunea pentru design liniar, cu accente pe culorile calde, firul putin lucios ofera luminozitate si creativitate amenajarii dumneavoastra. Se poate instala peste pardoseala prevazuta cu sistem de incalzire si de asemenea se poate monta pe scari.


Additional information
| Culoare | Timeless 400, Timeless 500, Timeless 610, Timeless 630, Timeless 670, Timeless 680, Timeless 910, Timeless 915, Timeless 925, Timeless 930, Timeless Stripes 075, Timeless Stripes 094, Timeless Stripes 098, Timless 710, Timless 720, Timless 800, Timless 945 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 28 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 5***** |
| Clasa de foc | Efl |
| Clasa trafic | 22 |
| Compozitia firelor | 100% PP LEONIS |
| Greutate fir | 2100 gr/ mp |
| Greutatea totala | 2945 gr/ mp |
| Inaltime fir | 12 mm |
| Inaltime totala | 15 mm |
| Incalzirea prin pardoseala | suitable |
| Latime rola | 4m si 5m (*vezi conditii livrare) |
| Montaj | glued or with underlay |
| Numar de noduri | 133875 / mp |
| Serviciu de taiere | yes |
| Suport | syntetische dubbele rug |










Recenzii
Nu există recenzii încă.