Description
Colectia Desert Twist Deluxe se evidentiaza prin raport calitate – pret foarte bun, paletar de culori ales cu grija in tonuri deschise de bej si maro. Aceasta mocheta se poate instala pesde incalzire prin pardoseala, pe scari, oferind confortul unei amenajari de lux.

** se poate livra, in limita stocului disponibil -Bucuresti
Additional information
| Culoare | Desert Twist Dluxe 605, Desert Twist Dluxe 615, Desert Twist Dluxe 625, Desert Twist Dluxe 655 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 28 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 2** |
| Clasa de foc | Efl (EN 13501-1) |
| Clasa trafic | 22 |
| Compozitia firelor | 75% PP Stainsafe 25% PA |
| Greutate fir | 1020 gr/ mp |
| Greutatea totala | 1960 gr/ mp |
| Inaltime fir | 6 mm |
| Inaltime totala | 8.5 mm |
| Incalzirea prin pardoseala | suitable |
| Latime rola | 4 m & 5 m |
| Montaj | with adhesive |
| Numar de noduri | 152.775 / mp |
| Serviciu de taiere | nu, se livreaza multiplu de rola. |
| Suport | Twinbackᆴ |










Recenzii
Nu există recenzii încă.