Description
Shaggy Exclusive a producatorului belgian Balta impresioneaza prin inaltimea firului, prin combinatia firelor lucioase si mate de grosimi diferite. O mocheta speciala pentru amenajari cu totul deosebite!
Additional information
| Culoare | 320, 600, 620, 680, 780, 890, 900, 910, 940, 955 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 32 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 5***** |
| Compozitie fir | 100% PP Stainsafe |
| Greutatea firului | 3200 gr/ mp |
| Greutatea totala | 4210 gr/ mp |
| Inaltimea firului | 30 mm |
| Inaltimea totala | 32 mm |
| Latime rola | 400 cm |
| Numar de noduri | 45 000 |
| Serviciu de taiere | da |
| Strat suport | Duotex |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.