PG La Baule | ArcEdition
mocheta pentru hoteluri, restaurante si spatii publice clasa de trafic 33
Description
Mocheta clasica, pentru hoteluri, restaurante, sali de conferinta si spatii publice – clasa de trafic 33 – extrem.
Additional information
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 26 |
|---|---|
| Greutatea firelor | 1.150 gr/mp |
| Clasa de confort | 4**** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.095 gr/mp |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Inaltimea firelor | 5 mm |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 209000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | extrem |
| Tip suport | AB |










Recenzii
Nu există recenzii încă.