Blaze | Modulyss 50
Intr-o lume marcata de revolutiile tehnologice, aspectul minunat al acestei mochete intruchipeaza existent noastra digitala in continua schimbare.Aceasta placa de covor din fire regenerate ECONYL 100%,ofera un design industrial cu un effect lucios si curat .
Description
Intr-o lume marcata de revolutiile tehnologice, aspectul minunat al acestei mochete intruchipeaza existent noastra digitala in continua schimbare.Aceasta placa de covor din fire regenerate ECONYL 100%,ofera un design industrial cu un effect lucios si curat .
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Blaze270, Blaze399, Blaze553, Blaze668, Blaze831, Blaze907, Blaze961, Blaze963, Blaze990 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | 1* |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100ONYL |
| Culori | 9 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 15 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4950 g/ mp |
| Greutatea firelor | 640g/ mp |
| Grosimea totala | 6,1mm |
| Inaltimea firelor | 1.0mm |
| Numar noduri / mp | 200000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |










Recenzii
Nu există recenzii încă.