DSGN Absolute | Modulyss 33
Un model subtil, creat din combinarea a 2 tonuri contrastante, confera acestei mochete un aspect modern. Mix&Match cu celelalte modele | dale din colectia DSGN si First.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Un model subtil, creat din combinarea a 2 tonuri contrastante, confera acestei mochete un aspect modern. Mix&Match cu celelalte modele | dale din colectia DSGN si First.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Mocheta clasa de trafic 33, buclata, dale 50 x 50 cm, modulara.
Additional information
| Culoare | DSGN Absolute 039, DSGN Absolute 061, DSGN Absolute 141, DSGN Absolute 204, DSGN Absolute 313, DSGN Absolute 340, DSGN Absolute 569, DSGN Absolute 695, DSGN Absolute 822, DSGN Absolute 826, DSGN Absolute 912, DSGN Absolute 914, DSGN Absolute 932, DSGN Absolute 965, DSGN Absolute 990, DSGN Absolute 995 |
|---|---|
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 29 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100%PA6 Solution Dyed Nylon |
| Culori | 12 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Greutatea firelor | 730 g/mp |
| Greutatea totala | 4500 g/ mp |
| Grosimea totala | 7,5 mm |
| Inaltimea firelor | 4,1 mm |
| Numar noduri / mp | 186000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.