DSGN Track | Modulyss 38
Impreuna cu celelalte mochete din gama Dsgn acest pattern care induce ideea de pictural postmodernist creaza prin mix&match amenajari elegante, sofisticate.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Mocheta dale, modulara DSGN Track, 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Intr-o varietate de 12 culori.
Description
Impreuna cu celelalte mochete din gama Dsgn acest pattern care induce ideea de pictural postmodernist creaza prin mix&match amenajari elegante, sofisticate.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Mocheta dale, modulara DSGN Track, 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Intr-o varietate de 12 culori.
Additional information
| Culoare | DSGN Track 101, DSGN Track 136, DSGN Track 342, DSGN Track 575, DSGN Track 809, DSGN Track 823, DSGN Track 912, DSGN Track 930, DSGN Track 965, DSGN Track 989, DSGN Track 993, DSGN Track181 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100%PA6 Solution Dyed Nylon |
| Culori | 12 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 26 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4600 g/ mp |
| Greutatea firelor | 680g/ mp |
| Grosimea totala | 6,9mm |
| Inaltimea firelor | 3,3mm |
| Numar noduri / mp | 183000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |
















Recenzii
Nu există recenzii încă.