Eco 100 C | Modulyss 11
Mocheta modulara, dale 50 x 50 cm, buclata, intr-o gama de 10 culori, clasa de trafic 33 intens – extrem.
Description
Mocheta dale 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Intr-o varietate de 10culori.
Additional information
| Culoare | Eco 100 C 578, Eco 100 C 593, Eco 100 C 603, Eco 100 C 817, Eco 100 C 845, Eco 100 C 922, Eco 100 C 955, Eco 100 C 969, Eco 100 C 993, Eco100 C 559 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % ECONYL |
| Culori | 10 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 26 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4500 g/ mp |
| Greutatea firelor | 750 g/mp |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Inaltimea firelor | 3,6 mm |
| Numar noduri / mp | 164000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |












Recenzii
Nu există recenzii încă.