First Decode | Modulyss 27 (new 2021)
O trecere subtila de la tonuri inchise la cele deschise cu un model linear variabil, acest design conduce cu gandul catre codul de bare. Confera unei amenajari un aspect Hight-Tech si plusvaloare prin Mix&Match cu celelalte modele din Colectia First.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
O trecere subtila de la tonuri inchise la cele deschise cu un model linear variabil, acest design conduce cu gandul catre codul de bare. Confera unei amenajari un aspect Hight-Tech si plusvaloare prin Mix&Match cu celelalte modele din Colectia First.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | First Decode 061, First Decode 140, First Decode 210, First Decode 322, First Decode 329, First Decode 573, First Decode 625, First Decode 914, First Decode 957, First Decode 965, First Decode 995 |
|---|---|
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 25 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz) |
| Aspect fir | loop-pile |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % PA 6 Solution Dyed |
| Culori | 11 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Greutatea firelor | 590g/ mp |
| Greutatea totala | 4500 gr/ mp |
| Grosimea totala | 6,5 mm |
| Inaltimea firelor | 2,9 mm |
| Numar noduri / mp | 202000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.