Gleam| Modulyss 52
Mocheta soft la atingere, fir taiat frise, ce emana lux si comfort. O solutie potrivita pentru hoteluri, sali de conferinte sau birouri exclusiviste.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Mocheta soft la atingere, fir taiat frise, ce emana lux si comfort. O solutie potrivita pentru hoteluri, sali de conferinte sau birouri exclusiviste.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Gleam020, Gleam033, Gleam212, Gleam306, Gleam314, Gleam346, Gleam398, Gleam462, Gleam482, Gleam511, Gleam530, Gleam535, Gleam569, Gleam579, Gleam581, Gleam606, Gleam609, Gleam615, Gleam826, Gleam847, Gleam866, Gleam894, Gleam907, Gleam966, Gleam989, Gleam990, Gleam994 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | 5***** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100ONYL |
| Culori | 27 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 31 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 5150 g/ mp |
| Greutatea firelor | 1300g/ mp |
| Grosimea totala | 9,5mm |
| Inaltimea firelor | 6,2mm |
| Numar noduri / mp | 164000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |










Recenzii
Nu există recenzii încă.