Grind | Modulyss 47
Grind este o mocheta mini-turf, cu bucla mica, plata din colectia Handcraft Modulyss. O mocheta iubita de arhitectii scandinavi si germani.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Grind este o mocheta mini-turf, cu bucla mica, plata din colectia Handcraft Modulyss. O mocheta iubita de arhitectii scandinavi si germani.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Grind 130, Grind 586, Grind 668, Grind 850, Grind 961, Grind 966, Grind 983 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100ONYL |
| Culori | 7 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 16 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4500 g/ mp |
| Greutatea firelor | 600g/ mp |
| Grosimea totala | 5,8mm |
| Inaltimea firelor | 1,0mm |
| Numar noduri / mp | 200000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |












Recenzii
Nu există recenzii încă.