Line-Up | Modulyss 12
Mocheta modulara, dale 50 x 50 cm, buclata, intr-o gama de 6 culori, clasa de trafic 33 intens – extrem.
Description
Mocheta dale 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Intr-o varietate de 6 culori, este o mocheta basic.
Additional information
| Culoare | Line -Up 562, Line-Up 139, Line-Up 883, Line-Up 956, Line-Up 981, Line-Up 995 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % PA6 Solution Dyed |
| Culori | 6 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 22 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4400 g/ mp |
| Greutatea firelor | 550 g/mp |
| Grosimea totala | 5,7mm |
| Inaltimea firelor | 2,5 mm |
| Numar noduri / mp | 168000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |












Recenzii
Nu există recenzii încă.