New Normal | Modulyss 18
In cadrul amenajarilor cu mocheta dale variantele cu model linear sunt alternate in zonele cu mocheta uni tone pentru obtinerea unui efect vizual deosebit. Astfel a fost conceput tandemul New Normal | Normal.Mocheta buclata, cu insertia unui pattern linear, clasa de trafic 33.
Description
In cadrul amenajarilor cu mocheta dale variantele cu model linear sunt alternate in zonele cu mocheta uni tone pentru obtinerea unui efect vizual deosebit. Astfel a fost conceput tandemul New Normal | Normal.Mocheta buclata, cu insertia unui pattern linear, clasa de trafic 33. Va sugeram sa utilizati pentru stereotomii portalul pus la dispozitia
arhitectilor : modulyss® designer
Additional information
| Culoare | New Normal 136, New Normal 141, New Normal 506, New Normal 531, New Normal 556, New Normal 571, New Normal 826, New Normal 831, New Normal 936, New Normal 961, New Normal 986, New Normal 991 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 31 |
| Compozitia firelor | 8%PA space dyed+ 92%Polyolefine |
| Culori | 12 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 26 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4100 g/mp |
| Greutatea firelor | 580g/ mp |
| Grosimea totala | 6,2mm |
| Inaltimea firelor | 3,4 mm |
| Numar noduri / mp | 156000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |










Recenzii
Nu există recenzii încă.