New Shapes | Modulyss 33
Mocheta cu format placa 25cmx100 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Intr-o varietate de 18 culori apartinand unor colectii existente Alternative 100, Cambridge si First Absolute. Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Mocheta cu format placa 25cmx100 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Intr-o varietate de 18 culori apartinand unor colectii existente Alternative 100, Cambridge si First Absolute. Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | New Shapes Alternative100-181, New Shapes Alternative100-312, New Shapes Alternative100-592, New Shapes Alternative100-900, New Shapes Alternative100-929, New Shapes Alternative100-965, New Shapes First Absolute 181, New Shapes First Absolute 575, New Shapes First Absolute 809, New Shapes First Absolute 912, New Shapes First Absolute 930, New Shapes First Absolute 993, New Shapes Xtra Cambridge 21F, New Shapes Xtra Cambridge 25F, New Shapes Xtra Cambridge 30F, New Shapes Xtra Cambridge 41F, New Shapes Xtra Cambridge 50F, New Shapes Xtra Cambridge 60F |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100ONYL /100% PA6.6 Antron /100%PA6 Solution Dyed |
| Culori | 18culori |
| Dimensiune dala | 25cmx100 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 24 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4400 g/ 4650/4500 mp |
| Greutatea firelor | 800g/1050/730 mp |
| Grosimea totala | 8,0/7,2/7,7mm |
| Inaltimea firelor | 3,4/5,0/3,2mm |
| Numar noduri / mp | 181.102/186.000/197.500 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |












Recenzii
Nu există recenzii încă.