On-line 2 | Modulyss 05
Mocheta dale clasa de trafic 33 (intens-extrem), cu un patern liniar, culori ce se pot combina contrastant sau mix&match. Va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri de Modulyss.
Description
Mocheta dale clasa de trafic 33 (intens-extrem), cu un patern liniar, culori ce se pot combina contrastant sau mix&match. Va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri de Modulyss.
Additional information
| Culoare | On-line2-569, On-line2-575, On-line2-823, On-line2-829, On-line2-830, On-line2-848, On-line2-900, On-line2-907, On-line2-966, On-line2-989, On-line2-990, Online2-553 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % PA6.6Antron |
| Culori | 12 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 23 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4530 g/ mp |
| Greutatea firelor | 700 g/mp |
| Grosimea totala | 6,0mm |
| Inaltimea firelor | 2,6 mm |
| Numar noduri / mp | 146500 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |












Recenzii
Nu există recenzii încă.