On-line1 | Modulyss 04
Mocheta buclata in 10culori vibrante, trendy. Design-ul particular al acestei mochete confera personalitate amenajarii, fiecare dala avand un look distinct.
Va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri de Modulyss.
Description
Mocheta buclata in 10 culori vibrante, trendy. Design-ul particular al acestei mochete confera personalitate amenajarii, fiecare dala avand un look distinct.
Va
sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri de Modulyss.
Additional information
| Culoare | On-line1 -032, On-line1-204, On-line1-316, On-line1-322, On-line1-438, On-line1-504, On-line1-609, On-line1-617, On-line1-684, On-line1-990 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % PA6.6Antron |
| Culori | 10 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 23 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4530 g/ mp |
| Greutatea firelor | 700 g/mp |
| Grosimea totala | 6,0 mm |
| Inaltimea firelor | 2,6 mm |
| Numar noduri / mp | 146500 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |












Recenzii
Nu există recenzii încă.