Opposite | Modulyss 39
Simplicitate – minimalism si functionalitate, conceptele care au stat la baza acestei colectii cu tonalitati de gri, mocheta buclata, mini-tuft. O colectie foarte utilizata in Germania si tarile Scandinave. Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Simplicitate – minimalism si functionalitate, conceptele care au stat la baza acestei colectii cu tonalitati de gri, mocheta buclata, mini-tuft. O colectie foarte utilizata in Germania si tarile Scandinave. Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Mocheta modulara, dale 50 x 50 cm, Opposite Modulyss, fir buclat mini loop, clasa de trafic 33. Intr-o varietate de 11 culori.
Additional information
| Culoare | Opposite 535, Opposite 553, Opposite 579, Opposite 817, Opposite 847, Opposite 907, Opposite 915, Opposite 942, Opposite 983, Opposite 989, Opposite 991 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100%PA6 Solution Dyed Nylon |
| Culori | 11 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 16 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4600 g/ mp |
| Greutatea firelor | 500g/ mp |
| Grosimea totala | 5,9mm |
| Inaltimea firelor | 1,1mm |
| Numar noduri / mp | 200000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |










Recenzii
Nu există recenzii încă.