Quartier | Arc Edition
Mocheta fir buclat, 100% PA Imprel, clasa de trafic moderat-intens – clasa 32, cu un raport calitate pret – rezonabil din gama Arc Edition.
Description
Mocheta fir buclat, 100% PA6 Imprel, clasa de trafic moderat-intens – clasa 32, cu un raport calitate pret – rezonabil. O mocheta destinata spatilor de birouri sau institutionale in care bugetele alocate unei amenajari sunt mai limitate, fara insa un rabat la calitate – aspect, rezilienta.

O mocheta clasa de foc Cfl-s1 avand 213.000 noduri/mp densitatea firelor.
Asiguram si montaj profesional cu echipele Sonerg Montaj SRL. Livram si montam, de asemenea si accesoriile necesare – adezivi, plinte, praguri, profile de trecere, si alte elemente de finisare necesare.
Solicitati colegilor de la vanzari oferta dedicata proiectului Dvs.
Additional information
| Culoare | Quartier 12, Quartier 23, Quartier 36, Quartier 37, Quartier 47, Quartier 49, Quartier 56, Quartier 72, Quartier 78, Quartier 93, Quartier 94, Quartier 95, Quartier 96, Quartier 98 |
|---|---|
| Absorbtie fonica (db) | 22 dB |
| Aspect fir | fir buclat |
| Clasa confort | Luxury Class LC1 |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitie fir | 100% PA |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 480 gr/mp |
| Greutatea totala | 1.630 gr/mp |
| Grosime totala | 6 mm |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 213.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | AB |
| Tip de trafic | moderat-intens |














Recenzii
Nu există recenzii încă.