Solid AB
Mocheta fir buclat, 100% PP Stainsafe®, clasa de trafic 32 moderat-intens, clasa de foc Cfl-s1
Description
Mocheta cu fir buclat pentru birouri, o mocheta de trafic mediu-intens, clasa 32, usor de intretinut si curatat inclusiv cu produse pe baza de clor datorita compozitiei firelor 100% PP Stainsafe® .Rezistenta mare la uzura in conditiile unui raport bun calitate – pret.
Additional information
| Culoare | 033, 040, 045, 049, 090, 099 |
|---|---|
| Aspect fir | fir buclat |
| Clasa confort | Luxury Class LC1 |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitie fir | 100% PP Stainsafeᆴ |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 650 g/mp |
| Greutatea totala | 1 870 g/mp |
| Grosime totala | 5 mm |
| Inaltimea firelor | 3 mm |
| Latime rola | 400 cm |
| Numar de noduri/mp | 238 000 noduri / mp |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Action Back |
| Tip de trafic | Trafic moderat-intens |












Recenzii
Nu există recenzii încă.