Description
Kid’s Collection – ITC este o colectie dedicata copiilor, cu modele specifice si culori vii. Cuburi, puzzle, printese, fotbal sau masini sunt principalele motive ale acestei colectii, o alegere ideala pentru amenajarea unui spatiu unic, colorat, o camera pentru un copil fericit!
** se poate livra, in limita stocului disponibil, numai codul 27 PUZZLE;
Additional information
| Culoare | PUZZLE UX 27 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | Acustic Plus |
| Aspect fir | taiat |
| Compozitie fir | 100% Nylon Imprel |
| Greutatea firului | 450 gr/mp |
| Greutatea totala | 1400 gr/ mp |
| Inaltimea firului | 4 mm |
| Inaltimea totala | 8 mm |
| Latime rola | 400 cm |
| Numar de noduri | 236 400 / mp |
| Serviciu de taiere | decat pentru codurile disponibile in stoc Bucuresti! |
| Strat suport | UX |







Recenzii
Nu există recenzii încă.