Rivoli | Arc Edition
O mocheta "two tones" formata din teserea a doua fire de culori diferite. Aspect elegant si in acelasi timp rustic. Clasa de trafic 32, moderat-intens, rezistenta la scaunele cu rotile, clasa de foc Cfl-s1.
Description
O mocheta „two tones” formata din teserea a doua fire de culori diferite. Aspect elegant si in acelasi timp rustic. Clasa de trafic 32, moderat-intens, rezistenta la scaunele cu rotile, clasa de foc Cfl-s1.

Nota: Imbinarile sunt foarte vizibile – se recomanda folosirea in spatii in care sa poata fi evitate imbinarile.
Asiguram montaj atat pentru mocheta cat si pentru accesoriile necesare plinte, praguri, profile.
Additional information
| Culoare | rivoli 10, rivoli 193, rivoli 33, rivoli 39, rivoli 42, rivoli 44, rivoli 49, rivoli 73, rivoli 89, rivoli 93, rivoli 95, rivoli 99 |
|---|---|
| Absorbtie fonica (db) | 22 dB |
| Aspect fir | loop-pile structured two tones |
| Clasa confort | Luxury Class LC1 |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitie fir | 100% PA6 Imprel |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 660 gr/mp |
| Greutatea totala | 1.880 gr/mp |
| Grosime totala | 6 mm |
| Inaltimea firelor | 3 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 224.500 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | AB |
| Tip de trafic | moderat-intens |












Recenzii
Nu există recenzii încă.