Akzento AB by balta
Mocheta cu design clasic si culori expresive, moderne. Destinata traficului moderat, clasa de trafic 31, este recomandata pentru camere de hoteluri sau pensiuni.
Description
Mocheta cu design clasic si culori expresive, moderne. Destinata traficului moderat, clasa de trafic 31, este recomandata pentru camere de hoteluri sau pensiuni.

Additional information
| Culoare | Akzento 010, Akzento 022, Akzento 035, Akzento 044, Akzento 065, Akzento 077, Akzento 093, Akzento 094, Akzento 098 |
|---|---|
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa confort | LC 2** |
| Compozitie fir | poliamida IMPRELᆴ |
| Greutatea firului | 860 g/mp |
| Greutatea totala | 1 920 g/mp |
| Inaltimea firului | 5.5 mm |
| Inaltimea totala | 7.5 mm |
| Incalzire prin pardoseala | suitable |
| Latime rola | 400 cm |
| Montaj | eith underlay or glue down |
| Numar de noduri | 161.500/mp |
| Strat suport | AB |














Recenzii
Nu există recenzii încă.