Art Fusion (new 2021) | Arc Edition
Inspirat din cultura Grunge a anilor 80” si adaptat design-ului industrial, colectia Fusion este ultima creatie din ArcEdition … Va recomandam si Marble Fusion.
Clasa de trafic 32, moderat-intens recomanda aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa.
Description
Inspirat din cultura Grunge a anilor 80” si adaptat design-ului industrial, colectia Fusion este ultima creatie din ArcEdition … Va recomandam si Marble Fusion.



Clasa de trafic 32, moderat-intens recomanda aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa.
Este o solutie ideala pentru restaurante sau ball-room acolo unde pot aparea (inevitabil) pete, care, datorita modelului vor fi estompate, fiind aproape insesizabile.
.
…
Additional information
| Culoare | Art Fusion 027, Art Fusion 035, Art Fusion 047, Art Fusion 077, Art Fusion 090, Art Fusion 095, Art Fusion 096, Art Fusion 098 |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 26 |
| Aspect fir | loop-pile |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.400 gr/mp |
| Greutatea firelor | 780 gr/mp |
| Grosimea totala | 7,8 mm |
| Inaltimea firelor | 4,4 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 282000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderate-intensive |
| Tip suport | AB |












Recenzii
Nu există recenzii încă.