Audrey – Legacy Collection
Inspirata din lumea fascinanta ce o avea in centru pe Audrey Hepburn, designer-i au creat o mocheta soft, fashion intr-o paleta glamour de culori si tonuri.
Description
Inspirata din lumea fascinanta ce o avea in centru pe Audrey Hepburn, designer-i au creat o mocheta uni – soft, fashion intr-o paleta glamour de culori si tonuri, densa si placuta la pasire.



Oferim servicii de montaj cu angajatii Sonerg precum si livrarea si montajul accesoriilor necesare finisajului (plinte, praguri, alte profile necesare amenajarii).
Additional information
| Culoare | Audrey 013, Audrey 018, Audrey 024, Audrey 025, Audrey 027, Audrey 030, Audrey 031, Audrey 035, Audrey 038, Audrey 039, Audrey 041, Audrey 046, Audrey 047, Audrey 048, Audrey 049, Audrey 053, Audrey 054, Audrey 064, Audrey 073, Audrey 074, Audrey 079, Audrey 090, Audrey 096, Audrey 097 |
|---|---|
| Absorbtie fonica (db) | 23 dB |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa confort | Luxury Class LC3*** |
| Clasa trafic (en685) | 31 |
| Compozitie fir | 100% PA |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 750 gr/mp |
| Greutatea totala | 1.700 gr/mp |
| Grosime totala | 8.5 mm |
| Inaltimea firelor | 6 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 405.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | AB |
| Tip de trafic | moderat |












Recenzii
Nu există recenzii încă.