Bach | Arc Edition | Suite Symphony
Mocheta clasica, cu model floare de crin (Fleur de Lys) pentru hoteluri-restaurante, clasa de trafic 32 moderat-intens, colectia Suite Symphony, Arc Edition, Balta.
Description
Design clasic – floare de crin (Fleur de Lys) pentru amenajari cu destinatii diferite, spatii hoteliere, birouri sau rezidential. Clasa de trafic 32 moderat-intens, fire 100% PA6 Imprel, LC2 Luxury Class 2**, antistatica, clasa de foc Bfl-s1 cu o densitate a firelor de 170.000 noduri/mp

Asiguram pe langa distributia acestei mochete, atat in Bucuresti cat si in tara, la cerere si serviciile de montaj sau alte accesorii: plinte, profile, underlay (suport acoustic si pentru un confort sporit).

Additional information
| Culoare | Bach 10, Bach 195, Bach 23, Bach 39, Bach 77 |
|---|---|
| Greutate totala | 1875 gr/mp |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 900 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 170 000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | mediu-intens |
| Tip suport | AB (actionback) |














Recenzii
Nu există recenzii încă.