Cambini * 240 mp | Arc Edition | Suite Symphony
Cambini, colectia Suite Symphony, Arc Edition clasa de trafic 32 moderat-intens, pentru hoteluri, restaurante, cazinouri, saloane evenimente, sali de conferinta, HoReCa
Description
Design clasic, repetativ, geometric elegant. Se produce pentru suprafete de minim 250 mp. Mocheta clasa de trafic 32 moderat-intens, 100% polimida 6 Imprel, clasa de foc Bfl-s1, densitate 170.000 noduri/mp, Luxury Class LC2**.
Se poate produce si in clasa
33 pe suport Powerback, comanda pt. minim 500 mp, insa clasa de foc (EN13501)
doar Cfl-s1.
Oferim sericiile de montaj pentru mocheta si accesoriile necesare (plinte, pragruri, profile, s.a) precum si livrarea furniturilor conexe: adezivi, underlay (strat suport fonoabsorbant si pentru confort), tapet sau stergatoare de picioare profesionale la interior sau exterior.
Recomandarile noastre pentru mochetele Suite Symphony:

Additional information
| Culoare | Cambini 10, Cambini 23, Cambini 39, Cambini 47, Cambini 49, Cambini 77, Cambini 95 |
|---|---|
| Greutate totala | 1.875 gr/mp |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6 IMPRELᆴ |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 900 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 170 000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | intens |
| Tip suport | AB (actionback) |














Recenzii
Nu există recenzii încă.