Evolve | Arc Edition
Pentru amenajari une culorile uni si tonalitatile vii, intense sunt cautate, mocheta Evolve, completeaza gama oferita de Prominent si In-Tense, adaugand un plus prin aspectul pastelat dat de firele acesti mochete (efectul "sare si piper")
Luxury Class LC4**** confort la pasire si sentimentul de lux ambiental.
Description
Pentru amenajari unde culorile uni si tonalitatile vii, intense sunt cautate, mocheta Evolve, completeaza gama oferita de Prominent si In-Tense, adaugand un plus prin aspectul pastelat dat de firele acestei mochete (efectul „sare si piper”)
Luxury Class LC4**** confort la pasire si sentimentul de lux ambiental.

Asiguram la cererea beneficiarilor livrarea de accesorii (plinte, profile, praguri) sau alte elemente pentru un confort sporit (underlay strat suport izolator fonic si termic), tapet, stergatoare de picioare indoor | outdoor precum si servicii de montaj specializate.

Se poate combina, fiind aceeasi textura si tip de mocheta cu oricare din cele 5 modele din Prominent Design – urmeaza link-ul pentru vizualizare.
Additional information
| Culoare | Evolve 015, Evolve 023, Evolve 033, Evolve 038, Evolve 039, Evolve 043, Evolve 049, Evolve 065, Evolve 072, Evolve 077, Evolve 079, Evolve 092, Evolve 093, Evolve 094, Evolve 095, Evolve 097, Evolve 098, Evolve 099 |
|---|---|
| Greutate totala | 2.027 gr/mp |
| Aspect fir | fir taiat fise |
| Clasa de confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 26 |
| Grosimea totala | 7,7 mm |
| Greutatea firelor | 1.200 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 5,6 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 278.400 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | intens-extrem |
| Tip suport | AB |












Recenzii
Nu există recenzii încă.