In-Tense (new 2021) | Arc Edition
Desi, nu ne plac superlativele, In-Tense este "cea mai inalta si voluptoasasa mocheta din gama Calss 32", trafic moderat intens. Pentru o amenajare de lux in hoteluri, sali de conferinta sau birouri High-Class.
Description
Desi, nu ne plac superlativele, In-Tense este „cea mai inalta si voluptoasasa mocheta din gama Calss 32”, trafic moderat – intens. Pentru o amenajare de lux in hoteluri, sali de conferinta sau birouri High-Class. Mocheta uni. Pentru clasa de trafic 33, va recomandam mocheta Prominent.

Asiguram la cererea beneficiarilor livrarea de accesorii (plinte, profile, praguri) sau alte elemente pentru un confort sporit (underlay strat suport izolator fonic si termic), tapet, stergatoare de picioare indoor | outdoor precum si servicii de montaj specializate.

Se poate combina, fiind aceeasi textura si tip de mocheta cu oricare din cele 5 modele din Prominent Design – urmeaza link-ul pentru vizualizare.
Additional information
| Culoare | In-Tense 026, In-Tense 034, In-Tense 049, In-Tense 055, In-Tense 060, In-Tense 066, In-Tense 072, In-Tense 074, In-Tense 093, In-Tense 095, In-Tense 096, In-Tense 097, In-Tense 098 |
|---|---|
| Greutate totala | 2.600 gr/mp |
| Aspect fir | saxony |
| Clasa de confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 32 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 1.800 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 9,6 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 209.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | AB |












Recenzii
Nu există recenzii încă.