Lumen (new 2021) | Arc Edition
Sheer ILLusions este noul concept al designerilor Arc Edition, pornind de la imaginea ametitoare a unui oras vibrant, noaptea. Culori si forme illuzive, o realitate ce nu poate fi perceputa decat – diferit…
Clasa de trafic 33, extrem recomanda aceasta mocheta pentru spatiile cu trafic intens. In aceasta colectie va recomandam si Obscura.
Description
Sheer ILLusions este noul concept al designerilor Arc Edition, pornind de la imaginea ametitoare a unui oras vibrant, noaptea. Culori si forme illuzive, o realitate ce nu poate fi perceputa decat – diferit… Va recomandam si Obscura.

Clasa de trafic 33, extrem recomanda aceasta mocheta pentru spatiile cu trafic intens. In aceasta colectie va recomandam si Obscura.

Este o solutie ideala pentru restaurante sau ball-room acolo unde pot aparea (inevitabil) pete, care, datorita modelului vor fi estompate, fiind aproape insesizabile.
.
…
Additional information
| Culoare | Lumen 039, Lumen 046, Lumen 049, Lumen 079, Lumen 093, Lumen 094, Lumen 096 |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 23 |
| Aspect fir | loop-pile |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.050/gr/mp |
| Greutatea firelor | 700 gr/mp |
| Grosimea totala | 6,1 mm |
| Inaltimea firelor | 3,4 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 240000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | intens-extrem |
| Tip suport | AB |












Recenzii
Nu există recenzii încă.