Marilyn – Legacy Collection
Legendara Marilyn Monroe a fost sursa de inspiratie a designer-ilor ce au creat aceasta mocheta uni cu un patern fin, liniar.
Description
Legendara Marilyn Monroe a fost sursa de inspiratie a designer-ilor ce au creat aceasta mocheta uni cu un patern fin, liniar.



Oferim servicii de montaj cu angajatii Sonerg precum si livrarea si montajul accesoriilor necesare finisajului (plinte, praguri, alte profile necesare amenajarii).
Additional information
| Culoare | Marilyn 029, Marilyn 031, Marilyn 033, Marilyn 038, Marilyn 042, Marilyn 049, Marilyn 052, Marilyn 056, Marilyn 063, Marilyn 079, Marilyn 090, Marilyn 095, Marilyn 097 |
|---|---|
| Absorbtie fonica (db) | 23 dB |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 31 |
| Compozitie fir | 100% PA |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 1.155 gr/mp |
| Greutatea totala | 2.100 gr/mp |
| Grosime totala | 10 mm |
| Inaltimea firelor | 7 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 305.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | AB |
| Tip de trafic | moderat |














Recenzii
Nu există recenzii încă.