Mozart | Arc Edition | Suite Symphony
Mocheta fir taiat, colectia Suite Symphony, Arc Edition, Balta, pentru hoteluri, restaurante, ball-room, sali de conferinta, cazinouri s.a.
Description
Design cu o grafica deosebita. Culoare, stil, eleganta pentru crearea unui spatiu cu personalitate. Mocheta fir taiat, 900 gr/mp -100% poliamida 6 Imprel, clasa de trafic 32 moderat-intens, clasificare la foc Bfl-s1, densitate 170.000 noduri/mp.

Pentru montaj asiguram echipe proprii, montatori calificati, angajati Sonerg Montaj SRL. Furnizam si accesorii cum ar fi: plinte, adeziv, praguri de trecere, profile, tapet, stergatoare de picioare s.a.
Additional information
| Culoare | Mozart 16, Mozart 234, Mozart 26, Mozart 297, Mozart 79 |
|---|---|
| Greutate totala | 1.875 gr/mp |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6 IMPRELᆴ |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 900 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 170 000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | AB (actionback) |














Recenzii
Nu există recenzii încă.