Nelson * 240 mp | Arc Edition | Suite Symphony
Mocheta fir taiat, colectia Suite Symphony, Arc Edition, Balta, pentru hoteluri, restaurante, ball-room, sali de conferinta, cazinouri s.a.
Description
Mocheta cu o grafica geometrica, un model repetitiv deosebit, clasic, fir taiat. Eleganta si stil pentru spatii cu personalitate. Design ce se produce pentru
suprafete de minim 250 mp.

Mocheta fir taiat, 900 gr/mp -100% poliamida 6 Imprel, clasa de trafic 32 moderat-intens, clasificare la foc Bfl-s1, densitate 170.000 noduri/mp, Luxury Class LC2**. Se poate produce si in clasa 33 pe suport Powerback, comanda pt. minim 500 mp, insa clasa de foc (EN13501) doar Cfl-s1. poate creste clasa de confort si absorbtia fonica prin folosirea underlay-ului peentru mocheta. Vezi produsele underlay urmand link-ul.
Pentru montaj asiguram echipe proprii, montatori calificati, angajati Sonerg Montaj SRL. Furnizam si accesorii cum ar fi: plinte, adeziv, praguri de trecere, profile, tapet, stergatoare de picioare s.a.
Additional information
| Culoare | Nelson 10, Nelson 23, Nelson 47, Nelson 49, Nelson 77, Nelson 95, Nelson 97 |
|---|---|
| Greutate totala | 1.875 gr/mp |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6 IMPRELᆴ |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 900 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 170 000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | AB (actionback) |












Recenzii
Nu există recenzii încă.