Rossini New by Balta
Mocheta uni, cu o gama de 15 culori. Clasa de trafic 31, moderat. Recomadata in camere de hoteluri su pensiuni sau in spatii rezidentiale.
Description
Mocheta uni, cu o gama de 15 culori. Clasa de trafic 31, moderat. Recomadata in camere de hoteluri su pensiuni sau in spatii rezidentiale. pentru o clasa superioara de trafic, modelul uni se regaseste la Prominent | Arc Edition.

Additional information
| Culoare | Cod 013, Cod 016, Cod 030, Cod 032, Cod 033, Cod 038, Cod 043, Cod 047, Cod 049, Cod 088, Cod 098, Cod 123, cod 130, Cod 139, Cod 152 |
|---|---|
| Greutate totala | 1760 gr/ mp |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | LC 3*** |
| Clasa trafic (en685) | 31 |
| Compozitia firelor | 100% PA Imprel |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 29 |
| Grosimea totala | 9 mm |
| Greutatea firelor | 1085 gr/ mp |
| Inaltimea firelor | 7 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 145000 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | 31 trafic mediu |
| Tip suport | AB-Action Back |
















Recenzii
Nu există recenzii încă.