Satie * 240 mp | Arc Edition | Suite Symphony
Mocheta Satie, colectia Arc Edition, hoteluri, rastaurante, ball-room, fir taiat, 100% poliamida 6 Imprel, clasa de trafic 32 moderat-intens
Description
Design simplu, model repetativ (24 cm repetabilitate) apropiat de Fleur de Lys (floarea de crin). Design ce se produce pentru suprafete de minim 250 mp. Mocheta fir taiat, clasa de trafic 32 moderat-intens, antistatica, ignifuga, clasa Bfl-s1 si o densitate a firelor de 170.000 noduri/mp.
Se poate produce si in clasa 33 pe suport Powerback, comanda pt. minim 500 mp, insa clasa de foc (EN13501) doar Cfl-s1

Asiguram, la cerere si serviciile de montaj si furnizarea altor accesorii (plinte, praguri, stergatoare de picioare, tapet, s.a. Solicitati oferta comerciala colegilor sau transmitand o solicitare scrisa, din site.
Pentru usurinta alegerii punem la dispozitie mostre sau cataloage pentru a fi pipaita textura si a se putea distinge, in mod real, culoarea codurilor.
Additional information
| Culoare | Satie 10, Satie 23, Satie 39, Satie 47, Satie 49, Satie 77, Satie 95 |
|---|---|
| Greutate totala | 1.875 gr/mp |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6 IMPRELᆴ |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 900 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 170 000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | AB (actionback) |












Recenzii
Nu există recenzii încă.